Resident Evil 2'yi Last of Us'tan Ellie ile oynamak ister misiniz?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 27.12.2019 - 10:10
Mod geliştiricileri sınır tanımıyor

PC'ye çıkışının ardından Resident Evil 2 remake için onlarca mod yapıldı. Hayal gücünü zorlayan bu modlara bir yenisi daha eklendi. Bir mod geliştiricisi Resident Evil 2'yi Last of Us'ın sevilen karakteri Ellie ile oynayabilmenizi sağlayan bir mod geliştirdi. Ellie'nin birebir Resident Evil 2'ye aktarıldığı bu modun tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Video Resident Evil 2 ile ilgili spoiler içeriyor!

Resident Evil 2'yi Last of Us'tan Ellie ile oynamak ister misiniz?

Mod geliştiricilerin hayal gücü gerçekten sınır tanımıyor. PC çıkışının ardından Resident Evil 2 için sayısız mod geliştirdi. Oyunu Jill Valentine ile oynamamızı sağlayan modlardan, MR X'i çırıl çıplak yapan modlara kadar pek çok acayip mod ile karşılaştık. Bu eğlenceli modlara bir yenisi daha eklendi. Resident Evil 2'nin ana karakteri Claire'i Playstation 3'ün enfsane oyunlarından Last of Us 2'nin sevilen karakteri Ellie ile değiştiren mod yayınlandı. Modda sadece Claire ile Ellie'nin yüzü değiştirilmemiş, Ellie'nin tüm yüz mimikleri, tepkileri de oyuna eklenmiş durumda.     

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 13:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2019 09:52
Last of us 2? Hmm...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2019 16:41
Hayır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 2'yi Last of Us'tan Ellie ile oynamak ister misiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×