Resident Evil 3 için demo duyuruldu

Resident Evil 3 için demo duyuruldu

Batuhan İnce
Batuhan İnce 25.02.2020 - 21:25
Capcom'un merakla beklenen oyunu Resident Evil 3 için yeni oynanış videoları yayınlandı. Yeni bilgilerin ve demonun yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Capcom, merakla beklenen oyunu olan Resident Evil 3 Remake için demo hazırladıklarını Twitter üzerinden duyurdu. Oyun için yeni oynanış videosu da yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl satışa çıkan Resident Evil 2’nin yeniden yapımı birçok insanı kendisine hayran bırakmıştı. Köklerine sadık kalarak belirli dinamiklerini modern döneme uygun hale getiren yapım okuyuculardan geçer not almayı başardı. Capcom, Resident Evil serisinde yakaladığı bu başarıyı devam ettirmek için hayranların son beklentisi olan Resident Evil 3’ün de yeniden yapımını geçtiğimiz yılın sonlarında duyurmuştu.

Resident Evil 3 için demo duyuruldu

Bugün oyun hakkında birçok yeni oynanış videosu ve ekran görüntüsü yayınlanan oyun hakkında yeni bilgilerin de yolda olduğunu açıklayan Capcom yakında bir demo ile karşılaşacağımızı açıkladı. Yayınlanacak olan demonun, Resident Evil 2’de olduğu gibi bir süre kısıtlamasına sahip olup olmayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Demo duyurusunun yanında oyun için bir sürü oynanış videosu ve ekran görüntüsü de yayınlandı. Hem Resident Evil 3’ün kendisi hem de onlline mod Resident Evil Resistance için yayınlanan oynanış videolarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Resident Evil 3 ve Resistance için yeni oynanış videoları yayınlandı

Görüntülere bakacak olursak Resident Evil 2’den çok da farklı olmayan bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Aralarındaki en belirgin fark Jill’in Leon ve Claire’den çok daha hareketli olması ve aksiyon dozajının yüksek olması denebilir. Çeşitli yaratıkların ve Nemesis’in ön planda tutulduğu oynanış videolarında ek olarak Carlos ve ekibinin sahnelerine de yer verilmiş.

Jill ve Nemesis’in arasında yaşanan savaşların nasıl yansıtıldığını görmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Kıyameti yaşayan Raccoon City'nin ön planda olduğu oynanış videoları. 

Resident Evil 3’ün NeoBards Entertainment tarafından geliştirilen, 4v1 asimetrik co-op modu olan Resident Evil Resistance için de yeni oynanış videoları yayınlandı. İlginizi çekiyorsa eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Resident Evil 3 Remake beklediğiniz gibi mi görünüyor yoksa daha iyi olmasını istediğiniz bir şeyler var mı? Lütfen yorumlarda belirtin.

Resident Evil 3 ve online modu Resident Evil Resistance, 3 nisanda PS4, Xbox One ve PC için satışa çıkacak. Oyunu ön sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 14:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2020 20:28
bende re7 hepsınden ıyı bu gıcık adamların arkadan kovalaması hec sevmedıgım bı tarz ates et olmez ama durmadn pesınde ınsanı germesınden yana kacmak ısı pek sevmedıgım ıs
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2020 22:50
Abi oyunun bildiin icine etmisler. Ah nemesis vah nemesis
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2020 23:46
ondan daha iyi yapmışlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2020 16:29
Bu kafayi nasil yaptin :D ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2020 05:39
Re2 ve Re3 remake arasında dağlar kadar fark var oyunun grafikleri 2 ye göre muazzam oynanış baya mükemmel
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 26.02.2020 16:57
Anlaşılan yeni nemesis tam baş belası olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2020 12:10
Aranan kan bulundu resmen, grafikler de çok güzel bence. Umarım remakelerden sonra aynı mantıkla birkaç yeni oyunla seriye eklemeler yaparlar, ayrıca re7 de süper ötesi güzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×