Resident Evil 3: Raccoon City Demo bu hafta geliyor

Resident Evil 3: Raccoon City Demo bu hafta geliyor

Batuhan İnce
Batuhan İnce 16.03.2020 - 21:13
Resident Evil 3: Raccoon City Demo, 19 Mart Perşembe günü; Resident Evil Resistance'ın Açık Betası ise 27 Mart Cuma günü kullanıcılara sunulacak.

Geçtiğimiz haftalarda Resident Evil 3 için bir demo yayınlanacağını paylaşılan oynanış videolarıyla beraber sizlere aktarmıştık. Bugün capcom, Resident Evil 3 ve Resident Evil Resistance'ın demo sürümleri için çıkış tarihi duyurusu yaptı.

Capcom'un bu nesil için çıkartacağı son bir Resident Evil oyunu kaldı. 1999 yılında, Playstation konsoluna özel olarak çıkarttığı Resident Evil 3'ün yeniden yapımı geçtiğimiz aylarda mevcut nesil konsollar ve PC için duyuruldu. Bu oyunla birlikte Playstation konsoluna özel olarak çıkan tüm Resident Evil ana oyunlarını modern döneme uyarlamayı başaran Capcom serinin gidişinden oldukça memnun durumda.

Resident Evil 3 demo bu hafta geliyor

Capcom, Resident Evil serisi için 7. oyundan beri başarılı demolar yayınlayarak ilgiyi üzerinde tutmayı başarıyor. Resident Evil 7'nin Beginning Hour isimli demosu, ve Resident Evil 2'nin One-Shot demosu ile oyunculara oyunu erken deneyimleme fırsatı sunuyor.

Resident Evil 3 için yayınlanacak Raccoon City demosu 19 Mart günü Playstation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Demo süresince oyun içinde Raccoon City'ye odaklanan bir parça oyunculara sunulacak.

Demo duyurusu sırasında Playstation Blog, demoyu oynarken dikkat etmemiz gereken bazı yeniliklere değindi. Raccoon City'de Resident Evil 2'dekinden çok daha fazla ve hızlı zombi bulunuyormuş. Kaçarak ilerlemenin önceki oyunlardaki kadar mümkün olmadığını söyleyen yapımcılar Jill'le birlikte daha taktiksel düşünmemiz gerektiğini söylüyor.

Jill'in Leon ve Claire'den çok farklı olduğu üzerine basılarak belirtilmiş. İlk Resident Evil oyununda, Arklay dağlarındaki trajediye tanık olan Jill Valentine kendini bu konuda olabildiğince geliştirmiş. Diğer karakterlerden daha atılgan ve çevik olan Jill, eğitimi sayesinde kaçış imkanı konusunda oyunculara çok daha fazla seçenek sunuyormuş.

Resident Evil 3 demo bu hafta geliyor

Capcom, Resident Evil 3'ün online modu olan Resident Evil Resistance için de Açık Beta tarihi duyurdu. 27 Mart tarihinde başlayacak olan açık beta sizleri hayatta kalmaya çalışan deneklerden biri ve deneyi kontrol eden Mastermind rolüne girmenize izin verecek. Açık Beta, Resident Evil 3 ve Resident Evil Resistance'ın çıkış tarihine kadar devam edecek. Bu süreç içinde oyunun online moduna olan alışma sürecinizi kısaltabilirsiniz.

Resident Evil 3 ve online modu Resident Evil Resistance, 3 Nisanda PS4, Xbox One ve PC için satışa çıkacak. Resident Evil 3'ün demosu 19 Mart, Resident Evil Resistance'ın Açık Betası ise 27 Mart tarihinde kullanıcılara sunulacak. Oyunu ön sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 14:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Phoenixboy
Phoenixboy 17.03.2020 10:33
"Resident Evil 3 için yayınlanacak Racoon City demosu 16 Mart günü Playstation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Demo süresince oyun içinde Racoon City'ye odaklanan bir parça oyunculara sunulacak. "
Makalede ortalarında tarih için 16 mart demişsinız. Herşeyi düzelten uyuz öğrenci olmak istemem de. Gözüme takıldı XD
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2020 00:40
@ 18.03.2020 01:41 adam düzgün bir üslupla yazmış en azından bir de senin yazdığına bak kimlerin toplum yaşam kalitesini düşürdüğü apaçık belli bence.
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2020 01:41
19 Mart olduğunu biliyorsun ama yinede yapılan hata gözüne batıyor sende OKB tıpdaki ismiyle hastalık var allah sabırlar versin çevrendeki insanlara senin gibiler toplumun yaşam kalitesini aşşağı çekiyor aslında ben tedavini biliyorum seni bir yere bağlayıp sağlam bir döveceksin bak bakalım düzeliyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2020 18:07
eski oyunu abartmayımda 9 kere oynadım 21 kerede slow mo olarak oynadım.. re3 demoyu xboxuma bekliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2020 00:36
Capcom 1999 yılında Resident Evil 3 ü Playstation' a özel çıkarmadı. Belli ki bu konuda bilginiz yok. Capcom 1999 da bu oyunu Nintendo Gamecube, Playstation, Dreamcast ve PC için piyasaya sürdü. Resident Evil serisi hiçbir zaman tek bir konsola özel olmadı. Yan oyunları dışında.
-------------
Resident Evil serisinin ilk üç oyunu çıkış döneminde Playstation konsollarına özel oldu. Hatta yan oyun olarak planlanan 3. oyun bile sırf Sony ile anlaşmaları yüzünden ana oyun statüsüne çekildi. Oyunlar anlaşmanın sonunda diğer platformlara çıkarıldı. DreamCast için 2000 yılının sonunda, GameCube için ise 2003 yılında piyasaya sürüldü. Saygılarımla.
MK Okuru
MK Okuru 18.03.2020 11:07
Bilmeden araştırmadan yorum atmayın. Adam yine düzgün cevap vermiş hell. Ben olsaydım.:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×