Resident Evil 3'ün oynanış görüntüleri yayınladı

Resident Evil 3'ün oynanış görüntüleri yayınladı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.12.2019 - 10:34
Yeni dinamikler dikkat çekiyor

Resident Evil 3 Remake'in ilk oynanış görüntüleri geldi. Yeni yayınlanan görüntülerde oyunun ana karakteri Jill Valentine'ın Racoon Street sokaklarında zombilerle ilk karşılaşması yer alıyor. Dodg yapma gibi yeni mekaniklerin yer aldığı Resident Evil 3 Remake, geçtiğimiz gün Playstation State of Play etkinliğinde duyurulmuştu. Büyük heyecan yapan duyurunun ardından Resident Evil 3'ün oynanış görüntüleri de yayınlandı. Oyunun ilk saatlerinin gösteren ve geliştirici ekibin yorumlarının da yer aldığı oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Resident Evil 3'in oynanış görüntüleri yayınladı

Capcom sözünde durdu! Resident Evil 3 duyuruldu. Bu yılın başlarında Resident Evil 2 Remake ile oyunseverlerin takdirini toplayan Capcom, RE2'nin iyi satması halinde RE3'ün de geleceğini açıklamıştı. RE2 yaklaşık 5 milyon kopya satış rakamını geride bıraktı. Resident Evil serisi toplamda 93 milyon kopya sattı. Satışlarda beklentiler karşılanınca Resident Evil 3 duyurusu da gecikmeden geldi. Oyunseverler Resident Evil 3 Remake için çok fazla beklemeyecek. Resident Evil 3 önümüzdeki yılın başlarında 3 Nisan 2020'de PC, Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 19:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2019 13:15
ONE X’de oynayıp değerlendiricez ,,,Sony’nin PRO’su sadece özel oyun çıkarttığı zaman tercih ediliyor ama diğer tüm oyunlar teraflop değeri yüksek olduğu için ONE X’de daha tatlı oluyor gerek kaplamalar detaylar atmosfer parlaklık ve gerçekçilik daha net bi şekilde göze hoş geliyor
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2019 17:19
Ben 2x rtx 2080ti marix de test edeceğim i9 9900k senin onex tost makinası hesap makinası gibi kalıyor malum 4K ama low ayarlarda boş cihaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×