1/2

Resident Evil 6 düzeltilecek mi?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 26.01.2013 - 00:47
Yenilikler neler katacak görelim
Sevilen TPS oyunlarından biri olan Resident Evil 6, Capcom'la birlikte ilerlemeye devam ediyor. PC platformu için yayımlanan son bilgilere göre, 22 Mart tarihi beklememiz gereken tarih olarak belirlendi. Bunun dışında The Mercenaries: No Mercy ve yeni multiplayer DLC'sinin duyurusu yapıldı. Beklenenin altında çıkan oyun puanlarına baktığımızda, umuyoruz ki istediklerimizi yeni DLC'yle bulacağız.

Multiplayer modunda yapılan değişiklikse ikiden altıya kadar çıkan sayıyla oynanabiliyor. İki takıma ayrılan oyuncular hayatta kalma mücadelesi verecekler ve sırasıyla hem düşman takım hem de seçilen karakterler olacaklar. Amaç asıl verilen görevdeki kahramanımızı yani çaylağımızı korumak olacak.

İşte yayımlanan son görseller ve video. İyi seyirler.

Resident Evil 6 düzeltilecek mi?
Resident Evil 6 düzeltilecek mi?
Resident Evil 6 düzeltilecek mi?

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×