Resident Evil 6?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.10.2011 - 15:09
New York Comic Con 2011'de Resident Evil 6 fısıltıları
Capcom'un uzun soluklu serilerinden Resident Evil, yeni oyunlarla yoluna devam ediyor. Her ne kadar birçok oyun geliştirilse de, akıllarda hep Resident Evil 6'nın resmi olarak duyurulması var.

Capcom yetkilileri, uzun bir süre önce yeni bir Resident Evil oyunu üzerinde çalıştıklarını belirtmişti. Bu oyun, şu an resmi olarak duyurulan Resident Evil oyunlarının dışında ve 6 numaralı oyun olarak nitelendiriliyor. Hatta geçtiğimiz Tokyo Game Show'da da kapalı kapılar ardında Resident Evil 6'ya dair ufak bilgilerin verildiği de söylenmişti.

Yeni söylentilere göre Capcom, New York Comic Con 2011 organizasyonunda resmi olarak Resident Evil 6'yı duyuracak. Ufak bir de not: Capcom, bu organizasyonda bazı sürprizlerle geleceğini söylemişti. Belki de o sürpriz, Resident Evil 6'dır? Merakla bekliyoruz.

Resident Evil 6?
Yorumlar 44
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×