Resident Evil 6 için yeni bir multi modu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 27.02.2013 - 12:23
Bir kuşatmaya hazırlanın
Sevilen sevilmeyen yeni oyun Resident Evil 6 için yeni multiplayer modu geliyor. Siege adlı bu yeni modda iki farklı ekip karşı karşıya gelecek ve Bioterrorism Security Assessment Alliance üyeleri için savaşacak. Bir grup onları korumaya çalışırken diğer bir grup ise öldürmeye çalışacak.

Öte yandan bu DLC ile birlikte Rail Yard, High Seas Fortress, Catacombs, Requiem for War, Liquid Fire, Rooftop Mission ve Creature Workshop haritalarını kapsayan yeni bir harita paketi de yer alacak.

Siege mod 320 MS puanına veya 3.99 dolara satılacak. Harita paketi ise 400 MS puanına veya 4.99 dolara satılacak. Siege mod 5 Mart'ta Xbox 360 ve PS3 için gelecek.

İşte Siege modun geçen gün yayınlanan videosu.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6 için yeni bir multi modu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×