Resident Evil 6 Playstore’da

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 23.03.2013 - 12:36
Virüs buraya da bulaştı
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, heyecan dolu bir oyun deneyimi vaat eden “Resident Evil 6” oyununu, oyunseverlerle buluşturuyor. Bugüne kadarki en geniş Resident Evil oyunu olarak tanımlanan “Resident Evil 6”, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla Playstore’da oyunseverleri bekliyor.
 
TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da dünyaca ünlü Resident Evil serisinin yeni oyununun heyecanı yaşanıyor. Serinin yeni oyunu “Resident Evil 6”, 48 TL’lik fiyatı ve 4 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle oyunseverlerle buluşuyor.

Resident Evil 6 Playstore’da
Oyunun hikayesinde korku unsuru global ölçekte yaşanıyor. Artık tek bir bölgeye bağlı olmayan C-Virus salgını dünya genelinde sürerken, macera Kuzey Amerika, Doğu Avrupa ve Çin’de devam ediyor.

“Resident Evil 6”, bugüne kadarki en geniş Resident Evil oyunu olarak tanımlanıyor. Birbirinden ayrı, ancak aralarında bağlantılar bulunan dört öykü boyunca oyuncular heyecan dolu bir macera yaşıyor. Her bir öykünün yolu kesişmekle kalmıyor, aksiyon da iç içe geçiyor. “Resident Evil 6”, hem tek kişilik hem de internet üzerinden çoklu oyun imkânı sunuyor.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6 Playstore’da

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×