Resident Evil 6'dan ilk bilgi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.09.2010 - 14:04
Her ne kadar ölümcül dense de, öldürmüyor!
Capcom'un uzun soluklu serisi Resident Evil, yola son gaz devam ediyor. Son olarak Resident Evil 5 ile boy gösteren seri, özellikle hayran kitlesi tarafından eleştirilmişti. Ana yapımcı Shinji Mikami'nin ekipte yer almaması, temada değişikliğe gidilmesi ve bunun sonucunda Mikami'nin de RE5'e karşı cephe alması, son oyunun pek de umulduğu gibi başarı yakalayamamasına sebebiyet verdi. Peki bunlar pes etmek anlamına mı geliyor, hayır!

Resident Evil 6'dan ilk bilgi
Bir İspanyol sitesine konuşan Capcom'dan Keiji Inafune, Resident Evil 6'yı kısa sürede piyasaya sürmek istediklerini, bu konuda da Capcom'dan yakın zamanda haberlerin geleceğini belirtti.

RE5 yapımcılarından Jun Takeuchi, daha önce yaptığı bir açıklamada, sıradaki RE oyununun seriye yeni bir başlangıç olacağını söylemişti.

Capcom'un verilerine göre Resident Evil'ın yaklaşık 5.5 milyon satıldığı biliniyor. Bakalım sıradaki oyun neler yapacak?
Yorumlar 38
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 05:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6'dan ilk bilgi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×