Resident Evil 6'ya retro kostüm paketi

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 22.12.2012 - 11:55
Nerede o eski Resident Evil'lar? Aha burada.
Taa ilk Playstation zamanında ilk oyunu oynamış olanlarlan kimle Resident Evil'ı konuşsanız, eski Resident Evil'ların tadının kalmadığını söyleyecektir. Capcom ise retro kostümleri Resident Evil 6'ya getiriyor.

Resident Evil 6'ya retro kostüm paketi
Önümüzdeki günlerde başlayacak online etkinliklerle beraber kullanılabilir hale gelecek olan paket, ilk online etkinlik olak "Zombie Mayhem" ile 28 Aralık'ta bizlerle buluşacak. Ancak, bu kostümler öyle ha deyince alabileceğimiz kostümler değil, tüm dünyadaki RE6 oyuncularının başarısına bağlı her şey.

Zombie Mayhem etkinliği boyunca dünyanın dört bir yanındaki oyuncular 15 milyon zombi öldürmeyi başarırsa, görselde görebileceğiniz kostümlerden bir tanesi kullanılabilir olacak. İlk olarak hangisinin açılacağı söylenmedi ancak ilerleyen günlerde bu online etkinlikler devam edecek ve tüm bu kostümler açılacak.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 21:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6'ya retro kostüm paketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×