Resident Evil 6'ya retro kostüm paketi

Resident Evil 6'ya retro kostüm paketi

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 22.12.2012 - 11:55
Nerede o eski Resident Evil'lar? Aha burada.
Taa ilk Playstation zamanında ilk oyunu oynamış olanlarlan kimle Resident Evil'ı konuşsanız, eski Resident Evil'ların tadının kalmadığını söyleyecektir. Capcom ise retro kostümleri Resident Evil 6'ya getiriyor.

Resident Evil 6'ya retro kostüm paketi
Önümüzdeki günlerde başlayacak online etkinliklerle beraber kullanılabilir hale gelecek olan paket, ilk online etkinlik olak "Zombie Mayhem" ile 28 Aralık'ta bizlerle buluşacak. Ancak, bu kostümler öyle ha deyince alabileceğimiz kostümler değil, tüm dünyadaki RE6 oyuncularının başarısına bağlı her şey.

Zombie Mayhem etkinliği boyunca dünyanın dört bir yanındaki oyuncular 15 milyon zombi öldürmeyi başarırsa, görselde görebileceğiniz kostümlerden bir tanesi kullanılabilir olacak. İlk olarak hangisinin açılacağı söylenmedi ancak ilerleyen günlerde bu online etkinlikler devam edecek ve tüm bu kostümler açılacak.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 00:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×