Resident Evil 6'ya yenilik mi geliyormuş?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 5.12.2012 - 10:48
Hayatta kalmak için ne kadar ileri gidebilirsin?
Yıllardır gerek eksi, gerek artı yönleriyle dillerden düşmeyen Resident Evil serisi, altıncı oyunuyla eylül ayında bizlerle buluştu.

Resident Evil 6'ya yenilik mi geliyormuş?
Birçok eksik yönü olduğunu belirten oyunseverler, bu aralar gelebilecek yenilikler üzerine tartışmaya başlamışken, Capcom bu çağrılara cevap verdi.

Resident Evil 6 için ilk DLC, 18 Aralık'ta Xbox 360 platformunda bizlerle buluşacak. Aynı zamanda Xbox Live için de uygulamanın hazır olacağını belirten firma, PS3 için herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Üç yeni multiplayer modunun ekleneceğini belirten Capcom, aşağıdaki videolarla tüm mod'ları açıklamış durumda.

İyi seyirler.

Yeni mod'lar: Predator Mod


Survivors Mod


Son olarak da Onslaught ModYorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6'ya yenilik mi geliyormuş?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×