Resident Evil 6'yı PSN'den indirenler, yeni yamaya sakın dokunmayın!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 3.10.2012 - 13:17
Kaş yapayım derken ciğer çıkartanlar
Resident Evil 6 kimileri tarafından sevildi kimileri tarafından sevilmedi lakin herkes için belli sorunlar mevcuttu. İşte Capcom da bu sorunları gidermek amacı ile bir yama yayınladı.

İlk gün yaması olarak yayınlanan güncelleme belki Xbox'taki sıkıntılara derman oldu ancak PS3 kullanıcıları bu durumdan oldukça rahatsız. Nitekim yama PSN'den indirilen oyunların çalışmasına izin vermiyor.

IGN'e verdiği bir açıklamada Capcom, geliştirici ekibin farklı bir yama hazırlarken sorun yaşayanların yapması gereken şeyi açıkladı:

Resident Evil 6'yı PSN'den indirenler, yeni yamaya sakın dokunmayın!
"Mevcut problemi geçici olarak gidermek ve RE6'yı oynayabilmek için kullanıcılar oyunu silip tekrardan yüklemeliler. Bu şekilde oyunun yamasını yüklemek zorunda kalmayacak ve oyunu oynayabilecekler."

Lakin bu yöntemi yapanlar diğerleri ile online oynama fırsatını da unutabilir.

"Lütfen şunu bilin ki bu işlemi uygulayanlar geçici bir süre boyunca oyunu disk ile alanlarla birlikte oynayamayacaklar. SCEE ile birlikte bu sorunu gidermek için yeni bir yama üzerinde çalışıyoruz."

Sorun ayrıca oyunu online başarı kayıtlarının bulunduğu RE.net'e girişe de izin vermiyor.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6'yı PSN'den indirenler, yeni yamaya sakın dokunmayın!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×