Resident Evil 7: Not a Hero için beklenen video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.09.2017 - 10:25
Chris Redfield'i yöneteceğimiz hikaye içeriği için oynanış videosu yayınlandı

Bu yılın bana göre en sağlam oyunlarından biri olan ve Resident Evil ruhunu geri getirdiğini düşündüğüm Resident Evil 7 için bir hikaye içeriği de duyurulmuş ve ilk etapta bedava olan bu içeriğin Mayıs ayında yayınlanacağı belirtilmişti. Malesef Mayıs ayına yetişemeyen ve ertelenme haberinden sonra sessizliğe gömülen "Not A Hero" isimli bu içerik için yeni bilgiler TGS 2017 fuarında gelmeye başladı.

Yayınlanan sade bir oynanış videosundan sonra oyunun bu içeriğine dair oynanış görüntülerinin de yer aldığı bir fragman daha yayınlandı. Kaskını kafasına geçiren ve madenlerde olduğunu belirten Chris ile açılan bu oynanış videosunda dikkatimizi çeken ilk detay değişen arayüz oluyor. Kafamızdaki kaskı düşünecek olursak ona uygun bir arayüğz tercih edilmiş. 

Ana oyunun son bölümlerindeki madenlere benzeyen bu kısımda deneyimli bir asker ile oynadığımız için doğal olarak zombi istilası da ona göre değişiklik göstermiş. Sadece mermiler ile değil yumruk ve tekmelerle de işi bitiren Chris, ne kadar deneyimli olduğunu adeta gözler önüne sermiş. Oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 17:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2017 09:52
Allah belanı versin capcom oyunun anasını belledin. Ne olduğu belirsiz bir oyuna döndürdün.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2017 09:01
Bu bizim bildiğimiz Chris mi yoksa başkası mı? Resmi bir açıklama var mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 21:03
Bu saatten sonra Chris bile kurtaramaz bu oyunu. Re 7 bir fiyasko olarak tarihe geçti zaten capcom bile kabul etti satışları kötü gitti diye. Özüne döncem diye silahlı outlast yaptılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 16:45
öfff aksiyona mı dönüyoruz gene ya... ben anlamıyorum RE7 ile yeni bir hikaye yeni oynanış dinamikleri..yeni karakterler oluştu.. sonra yine Chris Redfielde dönüldü.. ne yapmaya çalışıyor capcom anlayamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 10:27
Şimdi oyunun genel çizgisinden uzak ama grafiksel olarak şahane olan oyunu daha farklı mekanlarda ve Chris abimizle oynamak bir başka olacak.. Makineli tüfek vs biraz işi bozuyor da neyse :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 7: Not a Hero için beklenen video yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×