Resident Evil 7'deki malum karakterin kimliği doğrulandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.02.2017 - 10:10
Bedava içerik yakında çıkıyor
Öncelikle haber içeriğinin Resident Evil 7'yi henüz bitirmemiş oyuncular için Spoiler, yani keyif bozucu olabileceğini belirtelim.

Resident Evil 7 oynanışı dışında özellikle hikayesi ile beni benden almayı başardı. Çok basit bir hikayeyi son derce başarılı bir şekilde anlatan ekibin hikayenin devamı niteliğindeki içeriklerini de doğal olarak büyük bir merakla bekliyorum.

Şimdiye kadar çıkan Banned Footage içeriklerinde olayın geçmişine göz atarken, Not a Hero içeriğinde ise hikayenin devamı gözler önüne serilecek. Oyunun sonunda bahar aylarında çıkacağı belirtilen bu içerik paketi için bugün önemli bir açıklama geldi.

Oyunun sonunda hatırlayacağınız gibi tombiş yanaklı bir karakter beliriyor ve kendini Redfield olarak tanıtıyordu. Chris profilinden görünüş itibari ile biraz uzak olan bu karakter doğal olarak kafaları da karıştırmıştı. Capcom ise kendi Twitter adresinden yaptığı açıklama ile karakterin Chris Redfield olduğunu doğruladı. "Chris Redfield bahar aylarında çıkacak olan Not A Hero içeriği ile RE7 için geri dönüyor. Kimin ya da neyin peşinde? Yakında öğreneceksiniz." açıklaması ile merak edilen bir soru da açıklığa kavuşmuş. Açıklamada da belirtildiği gibi henüz çıkış tarihi belli olmayan bu içerik bahar aylarında karşımıza çıkacak.

Resident Evil 7'deki malum karakterin kimliği doğrulandı
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 16:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
_giray_
_giray_ 25.02.2017 19:53
YT'de bir yorum görmüştüm, Chris'in Umbrella ile çalışmasının sebebi bütün steroid haplarını piyasadan toplatıp kendilerinde saklı tutmalarıymış, Chris o yüzden yeniden Umbrella'ya katılmış. Şu ana kadar en mantıklı teori bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2017 15:57
"Chris Redfield bahar aylarında çıkacak olan Not A Hero içeriği ile RE7 için geri dönüyor." zaten sesini radyodan duymamış mıydık resimle yanıltmaya çalışıyolar bence geri gelicek dlc'de ama o adam olmadığını göstericekler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2017 12:28
Tamamda gerçek chris redfield mi yoksa hunk olabilir teorileri de dolaşıyor. Capcom twist yapmak için ayrıntılı bilgi vermemiş olabilir mi? Sonuçta umbrella helikopterinde ne işi var bu adamın?
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2017 00:29
Aynen. Ayrıca giydği kıyafette serumlar vardı.. Garip..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2017 10:35
Bu nasıl chris yolda görsem tanımam. Bizim rambo chris ne hallere gelmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 7'deki malum karakterin kimliği doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×