Resident Evil 8: Village için yeni video yayınlandı

Resident Evil 8: Village için yeni video yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 17.09.2020 - 01:11
Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan korku türündeki hayatta kalma oyunu Resident Evil 8: Village için yeni video yayınlandı.

Japon oyun geliştiricisi Capcom imzası taşıyan Resident Evil 8: Village, Sony’nin PlayStation 5 "Oyunların Geleceği" sunumunda duyurulmuştu. Yayıncı firma bugün oyunun ikinci fragmanını yayınladı. Yayınlanan videoya baktığımızda Chris Redfield'ı bir kez daha görüyoruz. RE grafik motorunu kullanacak oyun, hayatta kalma korku deneyimini zirvelere çıkaracak.

Resident Evil 7 biohazard'ın bıraktığı yerden devam eden Resident Evil Village, Resident Evil serisinin sekizinci temel oyunudur. Oyunda, Ethan ve Mia Winters çiftini mutlu mesut yaşarken ve Baker çiftliğindeki ortak kabuslarını geride bırakmış bir şekilde görüyoruz... Ta ki hayatları alt üst oluncaya ve Ethan, yeni bir kabusun odak noktası haline gelinceye dek.

Resident Evil 8: Village için yeni video yayınlandı

Resident Evil 8: Village için yeni video yayınlandı

Resident Evil 8: Village için yeni video PlayStation 5 etkinliğinde yayınlandı. Yayınlanan bu videonun aslında geçtiğimiz ay paylaşılması bekleniyordu. En azından Capcom bu yönde söz vermişti. Ancak yayıncı firma sözünde durmadı ve videoyu bugün etkinlikte gösterdi. Ancak herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Olumlu eleştiriler alan Resident Evil 7 biohazard'daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen oyunda, yeni hikaye Ethan Winters ve eşi Mia'nın yeni bir yerde, geçmiş kabuslarından kurtulmuş olarak huzurlu bir şekilde yaşamaya devam etmeleriyle başlıyor. Birlikte yeni bir hayat kurduktan hemen sonra trajedi tekrar üzerlerine yayılıyor. Resident Evil serisinin efsanevi kahramanı Chris Redfield, çiftle yeniden bir araya geliyor ve hayatlarını mahvederek Ethan'ı karmaşanın ortasına sürüklüyor. Altüst olan Ethan, tamamen yeni bir kabusa sürüklendikten sonra kendisini uzak ve karlı bir köyde cevaplar ararken buluyor.

Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler Resident Evil 8'i merakla bekliyor? Yayınlanan videoda gözünüze çarpan detayları yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 00:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2020 06:05
Resident evil 7 vr modunu çok begenmiştim keske bu seriyi vr destekli devam ettirseler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 13:39
kesin chris mia'yı vurmuştur. başka türlü ethan'ın karda kışta dolaşmasının anlamı yok. bi de chris re6'dan sonra neler yaşadı çok merak ettim umarım açıklarlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 13:24
Ps5 gibi malzeme yok yaw adamlar yapti gow trailer ile iş bitti pc ye cikana kadar 10 fps de oynarsiniz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 09:00
Harika duruyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×