Resident Evil: Afterlife'ın ilk gün hasılatı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 13.09.2010 - 10:41
Oyunla alakası yok, ama aksiyonla var
Distribitörlüğünü Sony / Screen Gems'in yaptığı yeni Resident Evil filmi Afterlife, 10 Eylül itibariyle sinemalarda gösterime girdi. Film, oyunla pek alakalı olmasa da, aksiyon sahneleriyle beğenildi. İlk gün hasılatı ise, Amerika'da 10.9 milyon dolar olarak belli oldu. R derecelendirilmesine sahip olan filmin başrollerinde Milla Jovovich ve Ali Larter bulunuyor.

Resident Evil: Afterlife'ın ilk gün hasılatı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 19:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Afterlife'ın ilk gün hasılatı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×