Resident Evil HD Remastered'ın Avrupa için çıkış tarihi netleşti!

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 4.12.2014 - 20:06
Japonya'dan sonra Resident Evil, Avrupa yolunda
Yakın zaman içerisinde Japonya'da Biohazard HD Remastered olarak piyasaya çıkan Resident Evil HD Remastered'ın en sonunda Avrupa içinde resmi çıkış tarihi açıklandı.

$19.99'lık fiyat etiketiyle satılacak olan Resident Evil HD Remastered'ın PC sürümü için ise Frame Rate ayarlarının da barındıracağı belirtildi. Playstation 4'te ve Xbox One'da 1080p kalitesinde çalışacak olan oyun, eski nesile nazaran daha net ve kaliteli grafiklerle oyuncuların karşısına çıkacak

Japonya için çıkan Biohazard sürümünde de olduğu gibi oyun dijital olarak, 20 Ocak tarihinde PC, PS4, Xbox One, Xbox 360 ve PS3 için Avrupa'da satışa sunulacak. Ayrıca Resident Evil HD Remastered hakkında yeni nesil sürümlerinden alınan oyun içi görüntülerin oluştuğu yepyeni bir video yayınlandı.

Asya sürümü olan Biohazard/Resident Evil HD Remastered'ın eski nesil sürümü için yaptığımız incelemeye buradan ulaşıp, oyun hakkında fikir edinebilirsiniz..

İyi seyirler.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 00:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil HD Remastered'ın Avrupa için çıkış tarihi netleşti!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×