Resident Evil: Infinite Darkness fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.05.2021 - 12:45
Netflix'te 8 Temmuz 2021'de yayınlanacak Resident Evil: Infinite Darkness serisinde Leon S Kennedy ve Claire Redfield tekrar bir araya geliyor.

Resident Evil: Infinite Darkness serisi Netflix için geçtiğimiz yıl duyurulmuş ve kısa bir fragman ile karşımıza çıkmıştı. 8 Temmuz 2021 tarihinde dijital yayın platformunda yayınlanacak olan bu seride Leon S. Kennedy ve Claire Redfield gibi bilinen karakterlerin bir kez daha bir araya geleceğini de öğrenmiştik. Serinin konusu tam olarak açıklanmasa da yayınlanan bu yeni fragmanda bu konuda daha fazla bilgiye de sahip oluyoruz. 

Resident Evil: Infinite Darkness 8 Temmuz'da yayınlanacak

Resident Evil: Infinite Darkness, Hiroyuki Kobayashi yapımcılığında geliştiriliyor. Kendisi Resident Evil serisinin ana ekibinin bir parçası olmasının yanı sıra Dino Crisis, Dragon's Dogma ve Sengoku Basara gibi yapımlarda da aktif olarak rol almıştı. Aynı zamanda Devil May Cry, Resident Evil CGI filmlerinin yanı sıra son olarak Netflix'te yayınlanan Dragon's Dogma animesinin yapımcı koltuğuna da oturmuştu. Yani kendisinin hem oyun serisine hem de bu tarz yan yapımlara son derece aşina olduğunu söyleyebiliriz.

Daha önce yayınlanan RE: Degeneration ve Vendetta filmlerinde olduğu gibi tamamen CGI teknolojisi kullanılarak yapılan Resident Evil: Infinite Darkness serisinin kaç bölümden oluşacağı ise henüz belli değil. Serinin yayınlanan yeni fragmanına ve Netflix tarafından yapılan açıklamasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hayatta kalma temalı korku türü video oyunları için bir dönüm noktası olan Resident Evil serisi dünya çapında 110 milyondan fazla kopya satmayı başardı. Bilgisayar destekli animasyon olarak dizi hâline getirilen ve seri tarihinde bir ilk olma niteliği taşıyan bu dramada popüler karakterler Leon S. Kennedy ve Claire Redfield yer alıyor.

Resident Evil: Infinite Darkness fragmanı yayınlandı

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 13:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2021 21:34
Görsel olarak efsane ama hikaye olarak... Göreceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2021 15:55
cok daha kaliteli bisey bekliyordum castelvaniadan sonra ama bu anca warcraft 3 sinematik sahneleriyle yarisir,
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Infinite Darkness fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×