1/30

Resident Evil Outbreak File #2

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Tam Çözüm: Korkunun dibine birlikte vuruyoruz.
Yazı için Alper Yeşilsu'ya teşekkür ederiz.

Resident Evil Outbreak File#2, tıpkı Outbreak gibi 5 bölümden oluşmaktadır. Bu 5 bölüm sırasıyla aşağıdaki gibidir.

-Wild Things
-Underbelly
-Flashback
-Desparate Times
-End of the road

Bu bölümlere ait tam çözüm verilecektir. Ancak bu oyun 4 zorluk seviyesinden oluştuğu için sadece "EASY" zorluk seviyesi anlatılacaktır. Bu anlatımda sadece gidiş yolları tarif edilecek, etraftaki item, silah, enerji gibi şeyler pas geçilecektir. Bunları bulmak sizlere kalmış. Burada, az evvel de belirttiğim gibi, sadece gidiş yolu anlatılacaktır. Sizlerin yapması gereken şey etraftaki cephaneleri keşfetmek ve toplamaktır. Senaryo sonlarında "Senaryo Notları" adlı yerleri okuyarak geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu notlar sizlere diğer leveller olan Normal, Hard ve Very Hard'da yardımcı olacaktır.

1.SENARYONUN TAM ÇÖZÜMÜ - "WILD THINGS" | OUTBREAK FILE 2

Önerilen karakter : Kevin
Önerilen yardımcı(lar) : Cindy-Yoko

-In front of elephant restaurant-
Burası oyuna başladığınız yer. Hemen önünüzde tabanca ve mermisi var, onları alın ve yol boyu ilerleyin. Bir süre sonra ilerde oturan bir zombi farkedeceksiniz, onu ister öldürün ister kaçın, seçim size kalmış ama yolun sonundaki restoranta girin.

-Elephant restaurant-
Şu an restoranta girdiniz..Dümdüz gidin ve ilerde konsolun üzerinde bir dosya göreceksiniz, işte onu okuyun ve buraya geldiğiniz kapıdan dışarı çıkın.

-In front of elephant restaurant-
Oyuna en başladığınız yere dönüp ordaki zincirli kapıyı açın. Bir video girecek ve video bittikten sonra siz açılan yerden hayvanat bahçesine girin.

-South Concourse-
Hayvanat bahçesine girdiğinizde bir video ile daha karşılaşacaksınız ve içeri fil dalıverecek ve oyun tekrar başlayacak. Burada sakın ama sakın file bulaşmayın. Hemen önünüzdeki kapıdan "East Concourse"a girin.

-East Concourse-
Buradan ilerleyin.Önünüzde iki seçenek var. Bunlardan ilki sola dönüp ilerlemek, ikincisi ise düz gitmek. İkinci seçeneği şimdilik yapamayacaksınız o yüzden soldan gideceksiniz.

NOT : Eğer oynadığınız karakter Mark ise "East Concourse"da göreceğiniz yeşil arabayı itebilir ve açılan aradan girerek cephaneleri toplayabilirsiniz.