Resident Evil Revelations 2 neden Wii U ve Nintendo 3DS'e gelmiyor?

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 19.02.2015 - 14:00
Capcom konu hakkında açıklamalarda bulundu
Capcom tarafından geliştirilen Resident Evil Revelations 2, biliyorsunuz PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC için 25 Şubat'ta ilk bölümü yayınlanacak.

Hatırlayacaksınız, ilk Resident Evil Revelations'un Nintendo 3DS'e çıkmıştı. Geliştiriciler, ikinci oyunun Nintendo 3DS'e çıkmamasının asıl sebebini, konsolun MT Framework desteğinin olmamasının, kendilerine zorluk yarattıklarını belirtti. Capcom, Wii U için ise konsolu yeni yeni tanıdıkları için oyun geliştirmenin diğer platformlara göre biraz daha uzun bir yapım sürecinin olduğunu dile getirdi.

Resident Evil Revelations 2 neden Wii U ve Nintendo 3DS'e gelmiyor?
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil Revelations 2 neden Wii U ve Nintendo 3DS'e gelmiyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×