Resident Evil: Revelations 2'nin PC sürümüne co-op modu ekledi!

Çağlar Avcıl
Çağlar Avcıl 2.03.2015 - 11:07
Fakat bu eklenti hiç umulmadık bir yerden geldi
PC kullanıcıları geçtiğimiz hafta çıkan Resident Evil Revelations 2'deki lokal co-op seçeneğinin olmamasından şikayetçilerdi. Bu şikayetlerinin çözümü yapımcı firma yerine bir mod yaratıcısı tarafından sağlandı.

FluttyQuack isimli kullanıcı oyunun yayınlanan birinci bölümüne bir çevrimdışı co-op modu ekledi. Ancak oyunu bu şekilde oynayabilmek için bilgisayarıza bir de kontrol cihazı bağlamanız gerekiyor. Ancak bu mod şuanda Raid modunda çalışmıyor. FluttyQuack Capcom'dan önce bu moda co-op getirmek için de çalıştığını belirtelim.

Resident Evil: Revelations 2'nin PC sürümüne co-op modu ekledi!
Co-op özelliği Steam'in oyun içi sayfasında belirtilmesine rağmen Capcom daha sonra özür dileyerek bu özelliği sayfadan kaldırmıştı. Ayrıca Raid modunun da getirecekleri bir yamayla çevrimiçi co-op özelliğine sahip olacağını dile getirdiler. Bu arada belirtmek gerekir ki oyunun konsol versiyonlarında co-op özelliği çalışıyor, bu durum sadece PC versiyonu için geçerli.

Resident Evil Revelations 2'nin birinci bölümü çıkışını yaptı ve her hafta bir bölümü de çıkışını yapacak. Peki siz oyunların dizi gibi yayınlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Revelations 2'nin PC sürümüne co-op modu ekledi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×