Resident Evil: Revival Selection'dan bonuslar!

Uğur Nayır
Uğur Nayır 1.08.2011 - 11:52
Bir kez daha oynamak ister misiniz?
Resident Evil: Revival Selection, Resident Evil 4 ve Resident Evil Code: Veronica X'in HD olarak yeniden yapılmış hallerini kapsıyor. Eğer oyunu perakende olarak satın alırsanız, PS3 için 100 sayfalık dijital Resident Evil kitabına sahip olacaksınız, ancak kitap Japonca!

Resident Evil: Revival Selection'dan bonuslar!
Diğer yandan ise X360 sahiplerine de bir ekstra var. Revival Selection'ın ilk baskı kopyalarında bir kod bulunuyor. Bu kodla avatarınız için Leon Kennedy'nin ceketini alabilirsiniz. Yalnız HD paketin kutulu versiyonu 8 Eylül'de Japonya'da satışa sunulacak. Amerika ve Avrupa bölgelerinde ise dijital indirme olacak. Resident Evil 4, 20 Eylül'de; bir hafta sonra ise yani 27 Eylül'de de Code: Veronica X yayınlanacak.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Revival Selection'dan bonuslar!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×