Resident Evil Village haritası ortaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.02.2021 - 14:17
Yapılan sunumu, yayınlanan son videoları ve PS5'e çıkan özel demosunun ardından Resident Evil Village haritası da ortaya çıktı.

Resident Evil Village bu yılın en çok beklenen yapımlarından birisi ve oyunla ilgili yeni bilgiler gelmeye de devam ediyor. Son olarak oyun için özel bir sunum düzenleyen Capcom, bu sunumda yeni oynanış videoları ve bilgilere yer vermişti. Sunumun hemen ardından ise oyunun PS5'e özel Maiden isimli bir demosu ile karşılaşmıştık. Bu demoda Resident Evil Village dünyasında gideceğimiz Castle Dimitrescu içerisinde çok küçük bir alanı görme şansına erişmiştik. Oyunun bugün ortaya çıkan haritası ise bu kale ile birlikte gideceğimiz diğer bölgeleri de göstermiş oldu.

Resident Evil Village haritası gideceğimiz noktaları gösteriyor

Oyunda bildiğiniz gibi RE7'de kontrol ettiğimiz Ethan karakteri bir kez daha kontrolümüze bırakılacak. Chris Redfield'ın çocuğunu kaçırması ile birlikte ortaçağ Avrupa dönemini anımsatan bir bölgeye gideceğiz. Oyunun özel sürümlerinde Chris'in ceketini bile satan Capcom, koleksiyon sürümünde ise Resident Evil Village dünyasını gösteren bir haritayı oyunculara sunacak. İşte 7 Mayıs'ta çıkacak olan oyunun bu haritası bugün ortaya çıkmış durumda.

Haritaya baktığımızda Kuzeyde Castle Dimitrescu dışında karşılaşacağımız irili ufaklı diğer bölgeleri de görüyoruz. orta ve sağ kısımdaki bölgelerin isimlerini okumak biraz zor ama dikkatli baktığımızda bir değirmen, köy ve büyük bir malikane olacağı gözümüze çarpıyor. Daha büyük olarak resmedilen bölgelerde ise House Beneviento, Heisenberg's Factory ve Moreau's Reservoir gibi kısımları görebiliyoruz. Dimitrescu kalesi ile birlikte bu dört büyük olan oyunun demosunda da görmüş olduğumuz aileleri temsil ediyor diyebiliriz. Zaten bu haritada da aile logolarını net bir şekile görebiliyoruz.

Resident Evil Village haritası ortaya çıktı

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2021 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2021 09:49
resident evil 7 o kadar rahatsız edici bi gerilime sahipti ki ikinciye oynayamadım maalesef. Korkutsun dedik öldürdü :))
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2021 17:46
Çünkü oyun 7-17 yaş arasına hitap etmiyor. En iyisi zaten sen başka oyunlar oyna. Ne gerek var millet hype yapıyor diye RE serisini oynamana.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2021 16:17
Bu resident evil vilage güzel çünkü ben mutluyum ben Steam ön sipariş verdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2021 22:19
Çok korkutuyor vallahi şu an 2 oynuyom kalp spazmı geçiriyor tat 1 hariç Veronica da dahil bütün serisini bitirdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2021 18:34
Re7yi sevmiş biri olarak 8i de aşırı merak ediyorum keşke imkanım olmuş olsaydı oynayabilmek için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2021 17:45
Oyun galiba re4 gibi uzun bir oyun olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil Village haritası ortaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×