Resident Evil: Village, PS VR2 için geliyor

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2022 - 01:54
Capcom, State of Play sırasında, hayatta kalma korku oyunu Resident Evil: Village'ın PS5'in sanal gerçekliğine tam bir uyarlamaya sahip olacağını duyurdu.

Capcom ve Sony, üçüncü taraf oyunlara ve sanal gerçekliğe odaklanan State of Play yayını sırasında, Resident Evil: Village'ın PlayStation VR2'ye uyarlanacağını doğruladı. Geçen yıl satışlarda zafer kazanan yapım, macerayı birinci şahısta oynama ve daha fazla içine girebilmemize imkan verecek.

Resident Evil: Village , PlayStation VR2 teknolojisinden ve DualSense'ten yararlanacak

Capcom, DualSense kontrolleri ve Sony'nin gelişmiş kulaklığı PlayStation VR2 kombinasyonu ile hayatta kalma ve korku öğelerinin daha da sürükleyici hale geldiğini söyledi ve ayrıca firmanın son yıllardaki hitlerinden biri olan bu sürümü, oyunun nihai versiyonu olarak tanımladı.

Oyun bizi düşmanca ve soğuk bir iklimde izole edilmiş lanetli bir köye götürüyor. Sakinleri için hayatı imkansız kılan garip yaratıklar tarafından kuşatılmış durumda olan köyde, kurt adamlar ve diğer mistik varlıklar, hayatımızı imkansız hale getiriyor.

Resident Evil: Village, dünyasını genişleten indirilebilir içeriği ve bu korkunç ortamda Ethan Winters ve müttefiklerinin maceralarını bekleyen birden fazla platformda şu anda mevcut durumda.

Resident Evil: Village PS VR2 versiyonuna henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2022 10:36
mk okuru oyun dünyasındaki hitleri sever, ama sadece oyun dünyasındaki. diğer hitler ilgisini çekmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Village, PS VR2 için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×