Resident Evil Zero HD Remastered göründü!

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 28.12.2014 - 17:45
Capcom, korkuyu bize yeniden hatırlatacak gibi!
İlk oyunun Remake halini yeni nesilde Resident Evil HD Remastered olarak tekrardan piyasaya sürecek olan Capcom, bu geleneği devam ettireceğe benziyor.

Biliyorsunuz, Resident Evil HD Remastered'ın PlayStation sürümlerini ön sipariş edenler, oyunun temasını ücretsiz olarak edinebileceklerdi. Capcom'un resmi internet sitesinde yapılan bir güncellemede oyunun resmi teması görüldü. Aralarında en dikkat çeken kısım ise oyunun temasında Resident Evil Zero'unda (Biohazard Zero)  bulunması, Capcom RE HD Remastered'ı piyasaya sürdükten çok yakın bir zaman sonra Resident Evil Zero HD Remastered duyurusu ile karşımıza çıkabilir.

2002 yılında Gamecube, 2008'de ise Wii kullanıcılarıyla buluşan Resident Evil Zero, seriye güzel yenilikler ekleyip, korku dozunu ise üst seviyelere getirmişti. Hikayenin en başını anlatan ve birçok oyuncunun deneyim edemediği yapım, umarız günümüze yeniden uyarlanır.

İşte o görüntü:


Resident Evil Zero HD Remastered göründü!
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 06:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil Zero HD Remastered göründü!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×