Resident Evil Zero

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Ekstra Kıyafetler – Oyunu normal veya “Hard” seviyede bitirin.Böylece “Closet Key” i almış olacaksınız.Bu anahtarı “Hunting Gun”ı aldığınız yerdeki dolapta kullanın.Dolabın içinde yeni kıyafetler olacak.

“Leech Hunter” mini-oyun – Oyunu B,C veya D notuyla bitirin.

Taramalı Tüfek için – Oyunu 3 saat 31 dakika ile 5 saat arasındaki bir sürede A notuyla bitirin.Böylece hem taramalı tüfeğiniz olacak hem de “Leech Hunter” mini-oyunu açılacak.

Roketatar – Oyunu 3 saat 30 dakikada ya da 3 saat 30 dakikadan daha az bir sürede S notuyla bitirin.Böylece roketatar,taramalı tüfek ve “Leech Hunter” mini-game’ini açmış olacaksınız.

“Leech Hunter” Ödülleri:
100 Leeches - Bütün silahlar için sınırsız cephane
90-99 - Trendeki 202 numaralı odada “Magnum Revolver”
60-89 - “Hunting Gun” için sınırsız cephane
30-59 - Bütün tabancalar için sınırsız cephane
1-29 - Taramalı tüfek mermileri Rebecca’nın  “inventory”sine geçer

“Dail door” Numara bulmacası – Kablo arabasının olduğu yerdeki disk 2 ye’ “4863” numarasını girin.

Satranç bulmacası – Büyük parçaları,küçük satranç masasında göründüğü gibi sıraya koyun.Tek fark beyazın tek olması.Billy’i onu aşağı,sağa ve son olarakda önündeki siyah parçaya itmesi için kullanın.Oradaki kabin böylece açılacak

Fren Sistemi Bulmacası – Ana kod 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 7 + 2 = 81. Bu trenin frenlerini aktive eder. Frenler için ikinci kod ise 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 5 + 6. Bu da frenleri çalıştırır.

Çeşme Yuvarlağı bulmacası – Çeşmenin  (fountain) oraya geldiğinizde çember şeklinde dizilmiş 6 adet hayvan heykeli göreceksiniz.Billy’i hayvanları şu sırada yakması için kullanın: Geyik , Kurt , At , Aslan , Yılan , Kartal.
Resident Evil Zero

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×