Resident Evil Zero

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Ekstra Kıyafetler – Oyunu normal veya “Hard” seviyede bitirin.Böylece “Closet Key” i almış olacaksınız.Bu anahtarı “Hunting Gun”ı aldığınız yerdeki dolapta kullanın.Dolabın içinde yeni kıyafetler olacak.

“Leech Hunter” mini-oyun – Oyunu B,C veya D notuyla bitirin.

Taramalı Tüfek için – Oyunu 3 saat 31 dakika ile 5 saat arasındaki bir sürede A notuyla bitirin.Böylece hem taramalı tüfeğiniz olacak hem de “Leech Hunter” mini-oyunu açılacak.

Roketatar – Oyunu 3 saat 30 dakikada ya da 3 saat 30 dakikadan daha az bir sürede S notuyla bitirin.Böylece roketatar,taramalı tüfek ve “Leech Hunter” mini-game’ini açmış olacaksınız.

“Leech Hunter” Ödülleri:
100 Leeches - Bütün silahlar için sınırsız cephane
90-99 - Trendeki 202 numaralı odada “Magnum Revolver”
60-89 - “Hunting Gun” için sınırsız cephane
30-59 - Bütün tabancalar için sınırsız cephane
1-29 - Taramalı tüfek mermileri Rebecca’nın  “inventory”sine geçer

“Dail door” Numara bulmacası – Kablo arabasının olduğu yerdeki disk 2 ye’ “4863” numarasını girin.

Satranç bulmacası – Büyük parçaları,küçük satranç masasında göründüğü gibi sıraya koyun.Tek fark beyazın tek olması.Billy’i onu aşağı,sağa ve son olarakda önündeki siyah parçaya itmesi için kullanın.Oradaki kabin böylece açılacak

Fren Sistemi Bulmacası – Ana kod 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 9 + 7 + 2 = 81. Bu trenin frenlerini aktive eder. Frenler için ikinci kod ise 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 7 + 5 + 6. Bu da frenleri çalıştırır.

Çeşme Yuvarlağı bulmacası – Çeşmenin  (fountain) oraya geldiğinizde çember şeklinde dizilmiş 6 adet hayvan heykeli göreceksiniz.Billy’i hayvanları şu sırada yakması için kullanın: Geyik , Kurt , At , Aslan , Yılan , Kartal.
Resident Evil Zero

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×