Resident Evil'ın esas oğlanı Leon öldü mü?

Emre Günen
Emre Günen 10.04.2011 - 12:21
Resmi Facebook sayfasındaki resim akılları karıştırdı.
Geçtiğimiz günlerde ön incelemesini yaptığımız Resident Evil: Operation Raccoon City yazısında, serinin önemli karakteri Leon'un ölebileceğini yazmıştık.

Oyunda Leon Kennedy'nin bulunacağını, yöneteceğimiz karakterlerin düşmanı olmasından dolayı Leon’u öldürebileceğimizi de belirtmiştik. Yapımcıların “Leon’u öldürebilir veya koruyabilirsiniz!” sözünü doğrularcasına bugün bir artwork yayımlandı.

Resident Evil'ın resmi Facebook sayfasında yayımlanan bir artworkte, Leon Kennedy'e çok benzeyen bir karakterin boğazının kesilişi resmediliyor. Yapımcıların da sözünden yola çıkarak bunun Leon olduğunu varsaymak mümkün. Zaten gelen yorumlara da bakacak olursanız, insanlar Leon'un ölümü ile ilgili pek çok fikir alışverişinde de bulunmuş.

İşte Leon'un öldürüldüğünü resmettiği düşünülen artwork:


Sırtı objektife dönük genç adam yoksa Leon mu?

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil'ın esas oğlanı Leon öldü mü?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×