Resistance 3 bekletiliyor mu?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 10:26
8 ay sonra çıkacak oyun çoktan bitti mi?
Resistance 3'ün geliştiricisi Insomniac, çıkış tarihine 8 ay kalan oyunun şu anda baştan sona oynanabilecek durumda olduğunu bleirtti.

Insomniac'ın yöneticilerinden James Stevenson konu hakkıda "Sanrısam...ve gelişim aşamasında nerede olduğumuzu tartışırken dikkatli konuşmam lazım...şimdiye kadar birçok içeriği halletik geriye sadece birkaç cilalama kaldı" dedi.

Resistance 3 bekletiliyor mu?
"Oyun başından sonuna kadar oynanabilecek durumda ve daha bu kadar zaman varken oyunun bu derece hazır olması Insomniac açısından çok etkileyici" diye ekleyen Stevenson kendisine yöneltilen 3D ve Move desteği ile ilgili sorulara da yanıt verdi ve bunların henüz kararlaştırılmadığını belirtti.

Başka bir blog sayfasında oyunun multiplayer tarafını tartışan Stevenson "Yeni, yükseltilmiş, daha odaklanılmış bir tecrübe ile sürekli bir yapıda olan ve dünyanın her köşesinden alınan haritalarda oynanacak bir multiplayer seçeneğimiz mevcut" dedi.

Resistance 3 Amerika'da 6 eylül 2011'de PlayStation 3 için çıkıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3 bekletiliyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×