Resistance 3 bekletiliyor mu?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 13.12.2010 - 10:26
8 ay sonra çıkacak oyun çoktan bitti mi?
Resistance 3'ün geliştiricisi Insomniac, çıkış tarihine 8 ay kalan oyunun şu anda baştan sona oynanabilecek durumda olduğunu bleirtti.

Insomniac'ın yöneticilerinden James Stevenson konu hakkıda "Sanrısam...ve gelişim aşamasında nerede olduğumuzu tartışırken dikkatli konuşmam lazım...şimdiye kadar birçok içeriği halletik geriye sadece birkaç cilalama kaldı" dedi.

Resistance 3 bekletiliyor mu?
"Oyun başından sonuna kadar oynanabilecek durumda ve daha bu kadar zaman varken oyunun bu derece hazır olması Insomniac açısından çok etkileyici" diye ekleyen Stevenson kendisine yöneltilen 3D ve Move desteği ile ilgili sorulara da yanıt verdi ve bunların henüz kararlaştırılmadığını belirtti.

Başka bir blog sayfasında oyunun multiplayer tarafını tartışan Stevenson "Yeni, yükseltilmiş, daha odaklanılmış bir tecrübe ile sürekli bir yapıda olan ve dünyanın her köşesinden alınan haritalarda oynanacak bir multiplayer seçeneğimiz mevcut" dedi.

Resistance 3 Amerika'da 6 eylül 2011'de PlayStation 3 için çıkıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3 bekletiliyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×