Resistance 3 seriye yeni bir soluk getirecek

Murat Sağlam
Murat Sağlam 26.08.2011 - 09:59
Insomniac, ilk incelemelerin sonuçlarını açıkladı
Resistance 3 henüz piyasaya sürülmedi ve yapılan ilk incelemelerin puanları da ortaya henüz çıkmadı ama Insomniac biraz mızıkçılık ederek ilk incelemelerin sonuçlarını kendisi açıklamayı seçti. Oyunu deneme fırsatı bulan "Play Tester" yani oyunu test eden kişilerin olumlu yorumlarını basına açıklayan Insomniac, oyunu deneyenlerin, serinin en iyi oyunu olduğunu iddia ettiklerini belirtti.

Resistance 3 seriye yeni bir soluk getirecek
Genel olarak tüm geri dönüşlerin olumlu olduğunu ve bugüne dek duyduklarının oldukça pozitif yorumlar olduğunu söyleyen Insomniac Games yetkilileri, oyunun üçlemenin sonunu çok iyi getirdiğini ve bugüne dek yapılmış en iyi Resistance oyunu olduğu yönünde yorumlar aldıklarını açıkladı.

Yukarıdaki sözlerin hepsi Cameron Christian'a ait. Christian, "Bunları duymak muhteşem ve bu sayede diğerlerinin ne söyleyeceğini önemsememeye çalışacağım. İsteğim yalnızca oyuncuların bu oyunu denemesi aslına bakarsanız. İnsanların Resistance 3'ü satın alıp evlerine götürerek deneyimlemeleri beni açıkcası çok heyecanlandırıyor." diyerek sözlerini noktaladı.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3 seriye yeni bir soluk getirecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×