Resistance 3'e Brutality DLC geldi

Burçin Aygün
Burçin Aygün 6.12.2011 - 09:01
Siper başına!
Geçtiğimiz ayların en büyük hit'lerinden olan Resistance 3 için çok özel bir DLC geçtiğimiz hafta gün yüzüne çıkmıştı. Yapılan resmi açıklamaya göre Brutality, bölgenize bağlı olarak, Salı, Çarşamba ya da Perşembe günü PSN'deki ilk güncelleme ile aktif olacak. Bu özel paket, yeni oynanış modu, yeni bir silah, metal grubu Mastodon'dan yeni müzik, The Hunter'dan beş parça ve Blood Mountain'dan iki enstürmantal eser içerecek.

Resistance 3'e Brutality DLC geldi
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3'e Brutality DLC geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×