Resistance 3'e her türlü destek var

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 31.03.2011 - 16:05
Hollywood'daki etkinlikte yeni demo oynatıldı
Bugün Hollywood'da yapılan bir etkinlikte Resistance 3'ün yapımcı firması Insomniac Games oyun hakkında yeni bilgiler verdi.

Düzenlenen etkinlikte yapımcılar oyunda Move ve 3D desteğinin yanında Sharpshooter Move'un da destekleneceğini doğruladı. Oyunun hayranlarına tanıtılan yeni demo ise etkinliğe katılanlar tarafından büyük ilgi gördü ve katılan herkes demoyu denedi.

Resistance 3'e her türlü destek var
Yeni demo Wrightsburg, Missouri'de geçiyor. Capelli ve yol arkadaşının bir teknede yaşadıklarını anlatan demo ilk yayımlanan Heaven adlı demoya göre daha sakin. Ancak yine de bu demoda da Goliaths, Chimera ve daha nice yaratık baş gösteriyor elbette.

PlayStation 3'e özel olarak çıkacak olan Resistance 3'ün Avrupa çıkış tarihi açıklanmazken Amerika'da 6 Eylül'de raflarda olacak.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3'e her türlü destek var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×