Resistance 3'e paralı ve ücretsiz içerikler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.09.2011 - 12:20
Direnişi genişletmenin en güzel yolu
Insomniac Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Resistance 3, 9 Eylül itibarıyla PS3 platformuna özel olarak raflarda yerini alacak. Yapımcılar oyun için şimdiden DLC paketi hazırlamaya başladı bile. The Survival Pack isimli ilk pakette, 4 yeni karakter skini, bir XMB teması ve yeni bir multiplayer oyun modu bulunuyor. 4 Ekim'de çıkması beklenen DLC'nin fiyatı ise, 4 dolar. Bu, içeriğin paralı olanıydı. Şimdi de gelelim bedava olan kısma.

Insomniac Games, ekim ayından Resistance 3 için bir de yama yayımlayacak ve bu yamada, tüm oyuncuların ücretsiz olarak indirebileceği iki adet multiplayer harita bulunacak. Online oyun severlere duyurulur.

Resistance 3'e paralı ve ücretsiz içerikler
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 21:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3'e paralı ve ücretsiz içerikler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×