Respawn Entertainment, id Tech 5 mi kullanacak?

Respawn Entertainment, id Tech 5 mi kullanacak?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 02:00
Eski Call of Duty yapımcıları, Quakecon'un en merak edilen konukları
Infinity Ward'dan olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra Respawn Entertainment'i kuran ve hatrı sayılır sayıda Infinity Ward çalışanını da transfer eden Vince Zampella - Jason West ikilisi, bilindiği gibi Quakecon 2010'da bir sunum yapacak.

Daha önce verdikleri bilgi, yeni hazırlayacakları FPS oyununun sınırları aşacağı yönündeydi. Belki de bu yeni oyunun ilk duyurusunu Quakecon'a saklayan yapımcılar, neden bu fuarda yer alıyor dersiniz? Zira Respawn Entertainment ile id Software arasında pek bir bağ bulunmuyor, ama bu noktada akıllara tek bir şey geliyor; grafik motoru.
Respawn Entertainment, id Tech 5 mi kullanacak?
Bilindiği gibi tüm Call of Duty oyunlarında id Software'ın Quake motoru kullanıldı, kullanılmaya da devam ediyor. Dolayısıyla iki cephenin tek iş birliği noktası bu. Respawn Entertainment'in yeni oyunu için fazlasıyla iddialı olan Jason West ve Vince Zampella, bu oyunlarında id Tech 5 motorunu kullanabilir.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×