Restaurant Empire demosu geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Restaurant Empire demosu geliyor
Enlight Interactive firması firması önümüzdeki hafta hazırlamakta olduğu yeni oyunu olan Restaurant Empire için oynanabilir bir demo hazırlanacağını belittti. Oyunda isminden de anlaşılacağı gibi restorant işletme ve ticareti olayında giriyoruz. Oyunun demosunda oyunun ilk 3 senaryosu oynanabilir olacak ve çok kısa bir süre sonra hatta önümüzdeki hafta içerisinde oyunun tamamlanması da bekleniyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Restaurant Empire demosu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×