Restaurant Empire tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Restaurant Empire tamamlandı
Enlight Interactive'in yeni restorant işletme simulasyonu oyunu olan Restaurant Empire tamamlandı ve bu ay içerisinde piyasalarda olacak. Oyunda belirli bir hikaye takip edilecek ve ticaret simulasyonu ile RPG öğeleri bir arada harmanlanmış olacak. 3d modellerin bulunacağı oyunun yapımcısı olan Enlight Interactive firması ödüllü Capitalism ve Seven Kingdoms serilerinin de yaratıcısı olan firma...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Restaurant Empire tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×