Return to Castle Wolfenstein

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Uber Soldat (Super Asker) ‘ı yenmek için – Kesinlikle Venom makinali tüfeğini kullanmayın, pek etkilemiyor.Her hangi bir sniper tüfeği ile ona devamlı ateş edin.Silahınızı tekrar doldurmaya veya yardıma ihtiyacınız olursa 2.kata zıplayın sağa doğru ilerleyin orada bir masa göreceksiniz üzerinde de güç olacak.Saklanabilirsiniz çünkü Uber Soldat sizi aramak için çok fazla ilerlemiyor.Uber Soldat öldüğünde Nazi askerleri tarafından yapılacak baskına da hazırlıklı olun.
Return to Castle  Wolfenstein

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×