Returnal: Ascension oynanış videosu yayınlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 16.03.2022 - 19:31
Geçen hafta State of Play etkinliğinde ortaya çıkan Returnal: Ascension için oynanış videosu PlayStation tarafından yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta son dakika duyurulan, Japon yapımcılara özel gerçekleştirilen State of Play etkinliğinde ortaya çıkan Returnal: Ascension için bugün bir oynanış videosu yayınlandı.

Returnal: Ascension oynanış videosu yayınlandı

Yaklaşık 19 dakikalık oynanış videosunda genişlemedeki şeylerin daha da iyi bir önizlemesini görüyoruz. Gelişmekte olan olayları daha iyi açıklamak ve  Ascension güncellemesinde geçen Sisyphus Kulesi'nde göreceğimiz içeriğin bir önizlemesini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sisifos Kulesi, Ascension güncellemesinde eklenen bu yeni içeriğe verilen bir isim. Yapılan açıklamalarda sürekli bir üst seviyeye geçebilmek için çalışacağımız duyurulmuştu. Bu türdeki diğer modlar gibi, tırmanmakta olduğunuz kulenin kelimenin tam anlamıyla bir sonu olmadığı için sonunda başarısız olacaksınız, ancak bu güncellemenin yayınlanmasından biraz önce bile Returnal oynuyorsanız, zaten yapımı iyi tanışmışsınızdır.

Kulede ilerlerken, en iyi koşularınızı, en yüksek istatistiklerinizi ve sonsuz mücadele boyunca kazandığınız başarıları takip edebileceksiniz. Housemarque, her seferinde bir öncekinden biraz farklı olacağına söz veriyor, çünkü kulenin zeminleri prosedürel olarak üretiliyor, bu da her seferinde farklı çeşitlerde düşman, hazine odası ve ortamlarla karşılaşmanız gerektiği anlamına geliyor.

Güncelleme duyurulduğunda yayınlanan bir PlayStation Blog gönderisinde Krueger, bu videoda yine bahsedilen çarpanlar ve geliştiricinin arcade-y kökleri hakkında bazı ayrıntıları paylaştı. Oyuncular, puanlarını sürekli olarak yükseltmek ve geçmiş ilerlemelerini geçmek istiyorlarsa, Sisifos Kulesi'nde bolca alıştırma yapmaları gerekecektir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2022 17:56
bu suratla biraz zor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2022 16:10
CD li aldım geri gönderdim lanet olsun nası oyun bu böyle , artık saçmaladıniz ha . Aaa oyun demek tlous gibi olmalı böyle boş oyunlarla kandırmayın milleti
Kalan Karakter : 300 Gönder
Returnal: Ascension oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×