Riddick Atari’de

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Riddick Atari’de


The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, Activision ve Vivendi Games füzyonu çerçevesinde rafa kaldırılan oyunlardan biri oldu; zira yeni yönetim kârlılığı garanti olmayan projelere alaka göstermiyordu. (Gerçi orijinali çok yüksek puanlar almıştı, ama satışlar o kadar da yüksek değildi.)

Kel kahramanla yola çıkmak isteyenlerinizin hasretten kavrulmasına gerek kalmadı: Oyunun geliştirilmesi iptal olmadı. Atari bugün, projeyi devraldıklarını ve önümüzdeki bahar piyasaya süreceklerini duyurdu. Yayımcı ayrıca, şimdiye dek sadece PS3 ve Xbox 360 için duyrulan yapımın PC sürümünü de teyit etti.

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay’in muhtevasının elden geçmiş sürümünün yanısıra oyun aynı zamanda yepyeni bir görevi de kapsıyor. Bundan başka ilk kez olarak çokluoyuncu modu da oyunda yerini alıyor.

Gelen duyumlara göre Atari, Activision’un hışmına uğrayan başka bir yapımı da ele aldı: Ghostbusters. Henüz resmi bir beyanat ise yapılmadı.

KAYNAK
Riddick Atari’de
4players.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 02:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riddick Atari’de

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×