Riddick'e patch

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Riddick'e patch
Sierra ve Starbreeze firmaları, The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Developer's Cut için hazırlanan ilk patch'i yayınladılar. 1.1 versiyonlu patch'de, birçok düzeltme yapılmış. İndirmek için tıklayın

Riddick, görsel olarak Doom 3'e yakın. Özellikle karakterler çok benziyor. Devamlı etrafta dinamik gölge efektleri kullanılmış. Çevre grafikleri gerçekten göz alıcı. Genelde karanlık yerlerde geçmediğinden kapmaların, çevre öğelerinin kalitesi direk kendini belli ediyor. Her şey bir yana Riddick, belki de şimdiye kadar gördüğüm en iyi sanal ortama geçirilmiş karakter. Hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmamış. Yumruk yumruğa kavga sahnelerinde vurduğunuz yere göre kan akması, yüzün şişmesi, gözlere kan dolmasına kadar ayrıntıya girilmiş. İşin en güzel kısmı ise bu kadar çok ayrıntı olmasına karşın benzer grafikteki oyunları göre çok rahat ve akıcı çalışması. Bazı yerlerde kasılmıyor değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2022 05:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riddick'e patch

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×