Riders Republic açık betası duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 25.08.2021 - 22:00
Ubisoft ekibinin bu zamana kadar ki yapmış olduğu en çılgın oyunlardan bir tanesi olan Riders Republic'in açık beta tarihi duyuruldu.

Ubisoft tarafının çılgın ekstrem spor oyunu olan Riders Republic'in herkese açık betasının tarihleri resmi olarak belli oldu. Heyecanlı Gamescom akşamında yapılan duyuruda herkese açık betanın; 25 Ağustos 2021'de başlayıp, 28 Ağustos 2021'e kadar süreceği açıklandı. Bugünden itibaren herkese açılmış olan betada, devasa çok oyunculu oyun alanına katılacağız. Açık dünya bir spor cennetinde geçen yapım; bisiklet, kayak, kar kayağı veya atlayış tulumu gibi çeşitli araçlar ile çılgınca maceralar yaşamımıza olanak sağlayacak. Oldukça ilgi çekici bir yapım olan Riders Republic, 28 Ekim 2021'de çıkacak.

Riders Republic açık betası duyuruldu

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riders Republic açık betası duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×