RIME'ın performans sorunlarının sorumlusu DENUVO çıktı

RIME'ın performans sorunlarının sorumlusu DENUVO çıktı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 2.06.2017 - 01:04
Vaziyet alın ortalık karışacak
Görüntüleri, tasarımları ve hikayesi ile bizleri hayli memnun etmeyi başaran RIME, PC platformundaki optimizasyon sorunları ile ne yazık ki büyük bir hayal kırıklığı haline gelmişti. PC platformunda sade grafiklerine rağmen oldukça sorunlu bir çıkış yapan RIME'ın düşük performasının sorumlusu olarak ise, kopya koruma yazılımı DENUVO gösterilmişti. Son aylarda kırılmaz denilip sürekli kırılan DENUVO ve yapımcılar ise sorunun Denuvo'dan kaynaklı olup olmadığından emin olamadıklarını, araştırmalarına devam ettiklerini belirtmişti.

RIME'ın performans sorunlarının sorumlusu DENUVO çıktı
Bugün ise korsanlar, RiME'ın kopya koruması Denuvo'yu kırdı ve ortaya skandal sayılabilecek bir gerçek çıktı. Kırılmış RiME'ı deneyen oyuncular, korsan sürümün hiçbir performans sorunu yaşamadığını, oyunun performans sorununun da Denuvo kaynaklı olduğunu ortaya çıkardı. Oyuncuların parasını vererek satın aldıkları bir yazılımın, korsan koruma yüzünden oynanamayacak derecede kötü çalışması ise, son yıllarda güveni ciddi derecede sarsılan Denuvo'nun işini hayli zorlaştıracak gibi gözüküyor.

RIME'ın performans sorunlarının sorumlusu DENUVO çıktı
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 18:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 15:01
Witchter 3 cüzler gelmiş yine ben witcher ide korsan oynardım ama korsanda Türkçe ve bir sürü dil desteği yok işte bu yüzden dünya çapında çok sattı emin olun korsandada dil desteği olsa kimse orjinal almazdı ve optimizasyon problemleri olmasaydı korsan versiyonunda
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2017 17:13
Korsanda dil destegi var ama ben orjinal aldim hocam nasil oluyor bi is peki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 4.06.2017 00:04
Mesela aklıma Takılıyor.
Unreval gibi. (çıkalı uzun zaman oldu)
Sniper Elite 4 gibi.
WRC 6 gibi.
Oyunlar neden kırılmaz ?
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2017 01:27
çünkü yapımcıları; codex,plaza,skidrow,release,3drm vs. gibi gruplara ödeme yaptılar.Belli bir satış akdi gerçekleşince onları da göreceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2017 01:25
orjinal sevici kitle = duyar emek hak vs.. kitlesi

aynı kitle Türk oyunu görünce o duyarları göremiyoruz

güldürüyorlar,güldürürken de düşündürüyorlar.. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
eonder87
eonder87 2.06.2017 20:40
Saçmalamayın yahu. Korsan kullanacağım demenin farklı bir yolunu bulmuşsunuz neredeyse. Ben de gerektiği kadarıyla korsan kullanıyorum ve alabileceğim seviyelere ulaştığında oyunu satın alıyorum ancak durum bu değil.

Denuvo firmasının verdiği söz oyunun ilk çıktığı anda kırılmaması idi en azından 4-5 ay kırılmadan çıkacağını garanti ediyoruz diyorlardı ki hemen hemen bir çok oyun zamanında kırılamıyordu. Ve evet halen kırılamayan oyunlar da var.

Denuvo'yu zerre kadar sevmesem de yiğidi öldürüp hakkını yemem iyi korudu. Ancak CD Projekt RED gibi olup koruma kullanmayıp dört dörtlük oyun sunan yapımcılardan sonra umarım herkes drm yerine doğru düzgün içerik ile kullanıcıyı mest eder de oyun dünyası tek düze ve saçma sapan olarak ilerlemeyi keser.
Hickey
Hickey 3.06.2017 18:37
Oyunları kaliteli ve güzel olan yapımcının zaten koruma programına ihtiyacı bile yoktur. Koruma programı olan oyunları görüyoruz zaten.
MK Okuru
MK Okuru 3.06.2017 14:56
Orijinal kasıyorsa aptalmıyım tabiki korsan oynarım göz sağlığından önemlimi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2017 21:12
şu denuvo yu tamamamen kaldırın artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×