Ringlerin Şampiyonunu Seçiyoruz

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.12.2011 - 14:20
WWE 12'nin kralı olmak ister misiniz?
Basın Bülteni

Kasım ayında severleri ile buluşan W’12 hız kesmeden yoluna devam ediyor; mağazalarda yapılacak turnuvalara tüm W’12 severler davetlidir…


Ringlerin en acımasız karakterlerinin karşı karşıya geldiği ve kıran kırana mücadelenin yaşandığı W’12 oyunu son yılların en eğlenceli gösterisini alışveriş merkezlerine taşıyor.  Aral tarafından 10 – 11 Aralık 2011 tarihleri arasında farklı şehirlerde ve farklı alışveriş merkezlerinde düzenlenecek olan W’12 turnuvası için sayılı günler kaldı.

Ringlerin Şampiyonunu Seçiyoruz
Bu muhteşem deneyimi yaşamak ve ringlerin şampiyonu olmak için W’12 turnuvasına katılabilir, W’12 PS3 oyununu kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Daha büyük bir oyun, daha sıkı bir sunum ve daha iyi bir simülasyon deneyimi sunan W’12, uzun zamandır beklenen önemli oynanış yenilikleri ve göz alıcı sunumu ile 25 Kasım 2011 tarihinde severleri ile buluştu.

W ’12 akıcı, dinamik, gerçekçi ve aksiyon dolu yeni Predator Teknolojisi™ dinamik oynanış sistemi ile oyunculara WWE deneyimini bizzat yaşama şansı veriyor. Yeni Kırılma Noktası submission sistemi, yeni Özellikler ve kontrol şemaları, İvme ve Dayanıklılık gibi önemli oynanış sistemleri üzerinde yapılan önemli değişikler oyundaki yeniliklerden sadece birkaçı. WWE Universe Mode 2.0 ile oyuncu kararlarına bağlı olarak beklenmedik unsurlar yaratılırken, yeni animasyonlar, kamera açıları, aydınlatma ve geliştirilmiş çizimler sayesinde olağanüstü bir WWE simülasyonu sunuyor.

TURNUVA NOKTALARI:

* ADANA MM
* ANKARA OPTIMUM MM
* BAYRAMPAŞA FORUM TEKNOSA
* BURSA KORUPARK ELECTROWORLD
* İSTANBUL OPTIMUM MM
* İSTİNYEPARK D&R
* İZMİR MM
* MARMARA FORUM D&R

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ringlerin Şampiyonunu Seçiyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×