Riot Games’in yeni oyunu Legends of Runeterra için geri sayım başladı!

Riot Games’in yeni oyunu Legends of Runeterra için geri sayım başladı!

Furkan Güler
Furkan Güler 13.01.2020 - 10:29
Yeni oyun nasıl olacak?

Riot Games’in stratejik kart oyunu Legends of Runettera (LoR), 24 Ocak 2020 tarihinde açık beta dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor. 2019’un sonlarında kısa bir deneme süresiyle oyunculara tanıtılan Legends of Runettera’nın açık beta döneminde, yeni kart güncellemelerinden yeni dereceli moduna kadar pek çok yenilik oyuncuları bekliyor.

Riot Games’in yeni oyunu Legends of Runeterra için geri sayım başladı!

Riot Games, yeni oyunu Legends of Runeterra için önemli bir karara imza atarak, oyunculardan gelen geri bildirimler ışığında kapalı beta dönemini atlayıp doğrudan açık beta dönemine geçiş yapıyor. Bu kapsamda 24 Ocak saat 22.00'de açık beta resmi olarak başlayacak ve LoR'a erişim tamamen serbest olacak.

23 Ocak saat 22.00'da LoR hizmeti tekrar çevrimiçi olacak. Oyunu önizleme dönemlerinde oynamış olan veya 20 Ocak saat 10.59'a kadar ön kayıt yaptıran herkes 23 Ocak'ta oyuna erişebilecek. Ön kayıt yaptırmış ama önizleme dönemlerinde oynamamış olanlar ise bir davet e-postası alacak. 23 Ocak'ta sadece PC'den (mobilden değil) ön kayıt yaptıranlar oyuna erişebilecek. Henüz kayıt yaptırmayanlar ise www.playruneterra.com adresinden ön kayıt yaptırabilirler. 24 Ocak itibariyle oyunu indirip hesap oluşturan herkes Legends of Runeterra’yı ücretsiz olarak oynayabilecek. LoR'un 24 Ocak’taki versiyonunda Türkçe dil desteği sunulmuyor; ancak ilerleyen dönemlerde bu özelliğin de aktif olması planlanıyor. Açık beta döneminde yeni dereceli modu aktif olurken, kart güncellemelerinden sosyal panele, arkadaşlara meydan okuma özelliğinden oyun kişiselleştirme özelliklerine kadar pek çok yenilik oyuncuları bekliyor.

-Basın bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 10:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2020 17:56
yıl 2020 hala kart oyunu çıkarıyorlar, 5 aya ölü oyun
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2020 10:53
Aynen kardeşim kart oyunları zeka istediği için öldürmeniz normal gidip lolünüzü oynayın bırakın biz oynayalım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2020 14:41
Sonunda be gine şans işi yapmamışlar böylece oyuna hak kazanmak için yayınlarda sürünmeyeceğim zaten sürünsemde kazanamadım
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×