Riot Games'in Türkiye'deki ülke müdürü değişti

Riot Games'in Türkiye'deki ülke müdürü değişti

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.05.2019 - 10:57
Bora Koçyiğit koltuğunu Onur Tamer'e bıraktı

Ülkemizde faliyetlerine başlamasından sonra özellikle eSpor tarafında önemli atılımlar gerçekleştiren Riot Games'in ülke müdürü değişti. 2 yıldır ülke müdürlüğü pozisyonunda yer alan Bora Koçyiğit'in ayrılmasının ardından bu pozisyona Onur Tamer getirildi. Konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

Riot Games'in Türkiye'deki ülke müdürü Onur Tamer oldu

Onur Tamer, 2012 yılında Riot Games’in Amerika’daki merkez ofisinde International Publishing Manager olarak şirketteki yolculuğuna başladı. 2 yıl süreyle Türkiye ofisinin kurulum sürecinde aktif rol alan Tamer, sonrasında Rusya ve Avrupa ofislerinde yeni kurulum ve pazarlama projeleri üzerine çalışmış, bu görevlerinden sonra Japonya'da Kurucu Ülke Müdürü olarak atanmıştır. Daha sonra 1 yıl boyunca Ortadoğu ve Hindistan projelerinde Genel Müdür olarak çalışan Tamer, 1 Haziran itibariyle Riot Games Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini, bu görevi 2 yıldır başarı ile yürüten Bora Koçyiğit’ten devralacak.

Yeni görevinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Onur Tamer, “Türkiye, Riot Games için en önemli ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şirketin yatırımlar yapacağı bir ülke olacak. Türkiye’de büyümeye ve oyuncularımız için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 14:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2019 11:36
boranın yönetimi rezalleti küfürler yanlış banlar yanlış politikalar yanlış çalışanlar umarım onurun gelmesiyle en azından bazı şeyler düzelir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2019 12:47
Riot Games'in oyun dünyasına kazandırdığı bir şey var mı?
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×