Riot Games'in yeni duyuru ve projelerini listeledik

Riot Games'in yeni duyuru ve projelerini listeledik

Furkan Güler
Furkan Güler 16.10.2019 - 11:18
Adeta duyuru üzerine duyuru geldi.

League of Legends ile büyük bir çıkış yakalayan Riot Games, geride bıraktığımız akşam önemli duyurulara imza attı. Diğer oyun geliştiricilerine nispet yaparcasına birden fazla duyuruya imza atan geliştiriciler, oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırdı.

Riot Games'in geçen gece yapılan tüm duyurular!

League of Legends: Wild Rift

İlk olarak firmanın bugünlere gelmesini sağlayan League of Legends, mobil platformlar için duyuruldu. 2020 yılında çıkış yapacağı söylenen oyun, PC'de deneyimlediğimiz LoL mantığını mobil platformlara ve konsollara taşıyacak.

Teamfight Tactics mobil cihazlar için duyuruldu

PC platformunda büyük bir oyuncu kitlesinin dikkatini çeken Teamfight Tactics, bu kez mobil platformlara geliyor. 2020 yılında iOS ve Android için çıkacağı söylenen oyunda PC, Mac ve mobil platformlar arasında çapraz platform desteği de olacak.

Kart oyunu Legends of Runeterra geliyor

Hearthstone ile piyasada milyonlarca oyuncunun dikkatini çeken rekabetçi kart oyunlarına yeni bir tanesi daha eklenecek. Riot Games tarafından geliştirilen Legends of Runeterra, LoL temasını kartlarla birleştirdi. Diğer kart oyunlarına nazaran farklı bir oynanış mekaniği barındıran oyun, oyuncuları heyecanlandırdı.

Riot Games, karakter bazlı FPS oyunu duyurdu

Canlı yayın sırasında Project A isimli bir oyun da gösteren geliştiriciler, karakter bazlı taktiksel bir FPS geliştirdiklerini duyurdular. Karakter bazlı yapısıyla Overwatch'a benzeyen yeni oyun, bakalım ne gibi yenilikler barındıracak.

League of Legends Esports Manager geliyor

2020 yılında ilk olarak Çin ve Kore'de çıkacağı açıklanan League of Legends Esports Manager, Football Manager serisine benzer olacak. Espor takımlarının yöneticiliğini yapıp gelişmesini sağlayacağız.

Riot Games'in yeni duyuru ve projelerini listeledik

Riot Games dövüş oyunu üzerinde de çalıştığını duyurdu

Yıllardır Riot Games'in bir dövüş oyunu üzerinde çalıştığı konuşuluyordu. Şimdi ise Riot Games, merak edileni açıkladı ve yeni bir dövüş oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı. Project L adını alan bu oyun, Street Fighter serisine benziyor.

Geliştiriciler, izometrik bir RPG üzerinde çalıştıklarını açıkladı

Canlı yayında en ilgi çeken ve merak edilen duyurunun bu olduğunu söyleyebiliriz. Diablo tarzında bir oyun üzerinde çalıştığını gösteren (35. saniye) Riot Games, ilgili projeyle alakalı detaylı bir bilgi paylaşmadı.

League of Legends evreninde geçecek animasyon serisi duyuruldu

Arka planda büyük bir hikayesi bulunan League of Legends, yazılmış bu hikayesini de ön plana çıkartmak istiyor. Arcane adını alan yeni animasyon dizisi LoL evreninde geçen ilk animasyon dizisi olacak.


League of Legends tarihini anlatan belgesel geliyor

Tam olarak 10 senelik bir oyun haline gelen League of Legends için bir belgesel duyuruldu. Ödüllü film yapımcısı Leslie Iwerks tarafından yapılacağı söylenen League of Legends: Origins belgeseli, oyunun geliştirme sürecini ve yıllar içindeki gelişimini anlatacak.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2020 13:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2019 19:36
Bir gram ilgini çeken bir şey yok.
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2019 13:50
Ee neden yorum yaptın peki??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2019 23:05
Tft konsola gelsin aga
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2019 17:06
Belgesel Netfilx'te var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2019 17:05
Belgesel Netfilx te var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2019 05:07
X: Riotun yeni oyunu hangi tür olacak?
Riot: Evet.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×