Riot Games'in yeni oyunu Valorant'ın Kapalı betası duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.03.2020 - 11:02
Türkiye, Kanada, Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde geçerli olacak Kapalı Beta dönemi, 7 Nisan 2020'de açılıyor.

League of Legends ile önemli bir oyuncu sayısına ulaşan Riot Games'in yeni oyunu Valorant için kapalı beta süreci duyuruldu. Yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya devam eden oyunun bu kapalı betası Türkiye'nin de yer aldığı belli ülkelerde geçerli olacak. Taktik tabanlı bir oynanış sunan Valorant kapalı beta süreci ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

Riot Games'in yeni oyunu Valorant'ın Kapalı betası duyuruldu

Riot Games’in rekabete dayalı, karakter tabanlı PC oyunu VALORANT, Kapalı Beta dönemine başlıyor. Türkiye, Kanada, Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde geçerli olacak Kapalı Beta dönemi, 7 Nisan 2020'de açılıyor.

Riot Games'in yeni oyunu Valorant'ın Kapalı betası duyuruldu

Riot Games’in merakla beklenen yeni oyunu VALORANT, 7 Nisan 2020'de Kapalı Beta dönemine başlayacak. Kapalı Beta dönemi, Türkiye, Avrupa, Kanada, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki oyuncularla sınırlı olurken, ilerleyen süreçte bu ülkelerin çoğaltılması da değerlendiriliyor.

Riot Games, takipçilerine VALORANT Kapalı Beta erişimi vermek için dünyanın önde gelen çok oyunculu eğlence topluluğu olan Twitch ile işbirliği yapıyor. Kapalı Beta'ya katılmaya hak kazanmak için Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki oyuncuların, şu adımları takip etmesi gerekiyor:

- Bir Riot hesabı edinmek için kayıt olmak (Riot hesabı buradan açılabilir)
- Riot hesabını bir Twitch hesabına bağla (Twitch hesabı buradan açılabilir)
- Kapalı Beta etkin hale geldikten sonra erişime hak kazanabilmek için Twitch'te öne çıkarılan belirli VALORANT yayınlarını izlemek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 11:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2020 12:33
Çok gereksiz istekler ama deneyeceğim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riot Games'in yeni oyunu Valorant'ın Kapalı betası duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×