Riot, sağlık çalışanları için yeni bir bağış kampanyası başlattı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.06.2020 - 10:26
Son olarak 6 milyon dolar bağış toplayan Riot Games, oyuncularını da harekete geçirecek dev bir Covid-19 bağış kampanyası daha başlatıyor.

Covid-19 sürecinde bağış toplayan firmalardan biri olan Riot Games, son yaptığı kampanyada 6 milyon dolar toplamıştı. Firma Covid-19 sürecinde sağlık çalışanlarına destek olmak amacı ile yeni bir kampanya daha başlatıyor. Bu süreçte satın alınan sağlık personeli temalı kostümlerin satışından elde edilen gelirin tamamı tüm dünyadaki sağlık çalışanları ve virüsten etkilenenlere aktarılacak. Konuyla ilgili verilen detaylar şu şekilde;

Riot, sağlık çalışanları için yeni bir bağış kampanyası başlattı

Riot Games, geçtiğimiz sene “Toplumsal Etki Fonu”nu hayata geçirerek, yeni neslin en çok zaman geçirdiği alanda onlara sosyal yardım fırsatları sunmuş ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki hayır kuruluşlarına bağışlamak üzere toplam 6 milyon Amerikan Doları toplamayı başarmıştı.

Bundan daha fazlasına imza atmak isteyen Riot Games, tüm dünyada aylık 100 milyon kişi tarafından oynanan League of Legends oyununda önümüzdeki dört hafta boyunca devam edecek bir bağış kampanyası düzenliyor. Bu süre boyunca oyun içindeki karakterler Hemşire Akali, Doktor Kennen, Cerrah Shen ve diğer bağlantılı içeriklerden elde edilen gelirlerin tamamı, ilgili tarafsız kurumlar aracılığıyla tüm dünyadaki sağlık çalışanları ve virüsten olumsuz etkilenen ailelere aktarılacak.

Riot, sağlık çalışanları için yeni bir bağış kampanyası başlattı

Bağış kampanyası 25 Haziran 2020 saat 23.00'da başlayacak ve 23 Temmuz 2020 saat 23.00'da sona erecek. Bu süre boyunca oyun içi mağazada bağış kampanyasına dahil tüm içerikler özel bir Toplumsal Etki Rozeti'yle işaretlenerek ayrıştırılacak.

Gelirlerinin tamamını bağışlanacağı "Sağlık personeli" temalı şampiyon ve kostüm içerikleri ise şöyle:

?Cerrah Shen Kostümü

?Cerrah Shen Renkleri

?Cerrah Shen Çerçeve ve Simge Seti

?Hemşire Akali Kostümü

?Hemşire Akali Renkleri

?Hemşire Akali Çerçeve ve Simge Seti

?Doktor Kennen Kostümü

?Doktor Kennen Renkleri

?Doktor Kennen Çerçeve ve Simge Seti

?Akali'den Sevgilerle! İfadesi

?Mega Bağışçı Paketi (yukarıdakilerin hepsini ve özel Mega Bağışçı Simgesi'ni içerir)

COVID-19’la mücadele kapsamında 650 bin dolar bağış toplandı

Riot Games, Covid-19 kapsamında kurumsal olarak gerçekleştirdiği yardımlara ek olarak, oyuncularını da yardım faaliyetlerine dahil ediyor. Yaklaşık bir ay önce Covid-19 yardımlaşma çalışmaları kapsamında uluslararası bir League of Legends etkinliğini hayata geçiren şirket, 48 saatlik Sezon Ortası Yayın Maratonu'nda dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların desteğiyle COVID-19 yardım çalışmaları için 630.000 doların üstünde bağış toplamıştı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riot, sağlık çalışanları için yeni bir bağış kampanyası başlattı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×