Rising, MGS4'ün başlangıcı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Rising, MGS4'ün başlangıcı


Konami,yeni Metal Gear Solid Rising'le ilgili ilk hikaye detaylarını verdi.

Rising, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty'den sonra ve Metal Gear Soild 4: Guns of the Patriots'tan önceki zamanda geçiyor. Ayrıca Rising, Raiden'in MGS4'te nasıl ninja olduğunu anlatacak.

Yönetmen Minesh Kimura, oyunun daha çok hack'n slash olmasına rağmen gizlilik öğeleri de barındırıacağını ve önceki MGS oyunlarından daha hızlı olacağını söyledi.

Videoda gözüken kılıç dışında, Raiden'ın başka silahları da bulunacak.

Oyun için henüz bir tarih verilmedi ancak Playstation 3, Xbox 360 ve PC platformlarında Rising'i göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rising, MGS4'ün başlangıcı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×