Rising Storm 2: Vietnam'a yeni harita ve yeni bir birlik geliyor

Rising Storm 2: Vietnam'a yeni harita ve yeni bir birlik geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.05.2018 - 21:25
Rising Storm 2: Vietnam gerçekçi bir savaş atmosferi sunuyor

FPS simülasyon savaş oyunu türünün sevilen oyunlarından Rising Storm 2: Vietnam’a yeni bir birlik ve 5 yeni harita eklenecek

Rising Storm 2: Vietnam'a yeni birlik ve yeni haritalar yolda

Rising Storm serisinin son oyunu Rising Storm 2: Vietnam, geçtiğimiz sene çıkış yapmış ve çok fazla oyun bulunmayan simülasyon savaş oyunları türüne yeni bir soluk getirmişti. Aslında yapımcı firma Tripwire Interactive simülasyon savaş oyunu türüne yabancı bir firma değil daha önce Rising Storm serisi ile oyuncuları 2. Dünya Savaşı'na geri götürmüş, gerçekçi savaş atmosferi ve takım odaklı oynanış yapısı ile oyuncuların beğenisini toplamıştı. Geçtiğimiz sene çıkan Rising Storm 2: Vietnam ile savaş alanını Vietnam'a taşıyan firma, Rising Storm 2: Vietnam'ı oyunculardan gelen geri bildirime göre güncellemeye devam ediyor. 29 Mayıs'ta çıkacak güncelleme ile birlikte oyuna Army of the Republic of Vietnam birliği dahil edilecek. Bu birlik 2. Dünya Savaşından kalma silahlar kullanacak. Yeni güncelleme oyuna aynı zamanda 5 yeni harita eklenecek. Bunlardan  biri  de Quang Tri adlı oldukça büyük bayrak kapmaca haritası olacak. Rising Storm 2 Vietnam geçtiğimiz sene 30 Mayısta Pc için çıkış yapmıştı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 17:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×