Robert Downey Jr. Marvel sinematik evreni hakkında konuştu

Furkan Güler
Furkan Güler 28.08.2019 - 15:05
Ünlü oyuncu MCU'nun geleceğinden umutlu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen San Diego Comic Con'la birlikte Marvel sinematik evreninin geleceğine dair onlarca yeni bilgi edindik. Yeni filmlerin yanı sıra diziler ve MCU'ya katılacak olan yeni karakterlerle yapımcılar, bizlere yine güzel hikayeler sunacak. Ancak The Infinity Saga hikayesinin üzerinden yıllar geçse bile unutulamayacağı su götürmez bir gerçek. Captain America, Iron Man ve Black Widow karakterleri, bir önceki hikayede MCU'ya veda eden karakterler oldu. Bu karakterler arasında Iron Man aktörü olan ve MCU'ya büyük katkılar yapan Robert Downey Jr. yeni bir açıklama yaptı.

Robert Downey Jr. Marvel sinematik evreni hakkında konuştu

Disney'in çıkarttığı D23 dergisine konuşan Robert Downey Jr, Chris Evans ve kendisinin MCU otobüsünden inmeleri gerektiğine inanıyor. Yeni gelen yıldızların MCU'da çok iyi bir yerde olacağına inandığını belirten usta oyuncu, MCU'ya yaptığı katkılardan bahsederken mütevazı davrandığının altını çizdi. Rol arkadaşlarından olan ve Hulk'ı canlandıran Mark Ruffalo'ya da değinen Robert Downey Jr, geride kalan rol arkadaşlarının Marvel'ı iyi bir şekilde temsil edeceğini düşünüyor.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 06:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Robert Downey Jr. Marvel sinematik evreni hakkında konuştu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×